Krovinių gabenimui pasitelkiami patys įvairiausi, geriausiai krovinio gabenimo poreikius atitinkantys, būdai. Atsižvelgiant į krovinių tipą, jų dydį paprastai parenkamas pats optimaliausias variantas geriausia kaina. Vieni iš jų pasižymi patrauklia kaina, tačiau ilgesniais gabenimo terminais, pavyzdžiui, sausuma ar jūra. Kiti – greitesniu, tačiau brangesniu pristatymu, pavyzdžiui, oru.
Oro transportas – tai brangiausias, tačiau patikimiausias ir greičiausias krovinių gabenimo būdas. Kai kuriais atvejais tai yra vienintelis greičiausias būdas pasiekti vieną ar kitą tašką. Daugeliu atvejų šis būdas įgyja didžiausią pranašumą, lyginant su kitais, išskyrus aukštesnę kainą. Tačiau, pasak log-net.lt atstovų, oro transportas visuomet išlieka vienas populiariausių skubių ir brangių siuntų bei krovinių gabenimo srityje. Šiuo klausimu jie turi neginčijamą pranašumą.
Taigi, greitis – yra vienas ir didžiausių pranašumų, tačiau anaiptol nėra vienintelis. Be šio, tai vienas iš patikimiausių būdų, kadangi gabenant oro transportu įvyksta mažiausiai incidentų. Avarijų tikimybė, lyginant su sausumos transportu – nepalyginama, todėl ir krovinių praradimo ar sugadinimo atvejų yra kur kas mažiau.
Būtent dėl šios priežasties oru dažniausiai gabenami vertingi kroviniai, meno kūriniai, juvelyriniai dirbiniai, taip pat itin trapūs bei dūžtantys gaminiai. Oru transportuojami ir greitai gendantys ar trumpos realizacijos produktai, pavyzdžiui, gėlės, kurias vežti sausuma ar plukdyti jūra būtų tiesiog per ilgas laiko tarpas. Taip pat daugelis maisto produktų ir kt.
Kitas labai svarbus pranašumas, kad šiuo būdu galima gabenti beveik visų tipų, net ir specifinius krovinius, kurie yra numatyti leidžiamų sąraše. Taip pat itin didelius, siekiančius daugiau nei 100 tonų, krovinius į visą pasaulį. Oru galima gabenti pavojingus, medicinos, temperatūrinio režimo reikalaujančius krovinius, netgi gyvūnus – nuo smulkių iki stambių naminių bei laukinius.
Parašykite komentarą