Pigių skrydžių oro bendrovės, tokios kaip Ryanair ar WizzAir, dažnai skrydžius leidžia įsigyti pusvelčiau, tačiau didžiąją dalį pelno susirenka iš to, kas parduodama šalia skrydžio – bagažas, pirmenybinis įlaipinimas, sėdimų vietų pasirinkimas ir t.t. Visgi, jei jūsų poreikiai yra kuklūs, galite pilnai išsiversti pirkdami tik pigų skrydžio bilietą. Jei manote, kad tuomet nieko negalėsite su savimi skraidintis – klystate. Net ir perkant pigiausią bilietą visiems keleiviams be išimties priklauso po vieną nedidelį salono krepšį.
Ryanair rankinis bagažas negali viršyti 40x20x25cm matmenų. Nors iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo kaip itin didelis krepšys, tačiau tokiame krepšyje drąsiai galima susikrauti visus savaitgalio išvykai reikalingus daiktus. Jei skrendate į šiltuosius kraštus, kur rūbų tiek daug nereikia, drąsiai su tokiu krepšiu išsiversite ir visą savaitę.
Wizzair rankinis bagažas leidžiama dar didesnis. Maksimalūs jos parametrai yra 40x30x20. Papildomi 5 centimetrai reiškia papildomą megztinį, telpantį į bagažą. Labai svarbu šiuos dydžius išnaudoti maksimaliai. Internete galima rasti parduotuvių, kurios parduoda kelioninius krepšius ir kuprines, idealiai atitikančius šiuos pigių skrydžių oro bendrovių diktuojamus dydžio parametrus. Tiesa, taip pat svarbu ir nepersistengti, kad bagažas neišsipūstų taip, jog jį suspaudus jis vis tiek netilptų į bagažo dydžio patikros stendą, esantį oro uoste.
Taigi, kai kitą kartą ieškosite pigios kelionės, nepermokėkite už bagažą, kurio jums nereikia. Verčiau įsigykite krepšį, idealiai atitinkantį nemokamo bagažo dydžio parametrus ir galėsite jį naudoti dar ne vienoje kelionėje.
Parašykite komentarą