Kalbant apie santykius, dažnai mėgstama sakyti, kad priešingybės traukia viena kitą, tačiau ar tai tikrai yra realu? Psichologai bei kiti santykių ekspertai, analizuodami porų santykius iš tiesų mato daug skirtumų, tačiau tai dar nereiškia, kad šis teiginys yra visiškai pateisinamas. Reikėtų daryti tam tikras išimtis. Jeigu jūs ieškote antrosios pusės, daug naudingiau būtų ieškoti tokio žmogaus, kurio charakteris atitinka jūsų lūkesčius. Taipogi jūsų antrosios pusės pažiūros turi sutapti su jūsiškėmis. Na, o visos kitos smulkmenos gali būti pakeičiamos arba tiesiog prie jų prisitaikoma ir tiek. Bet, pakalbėkime apie būtent pradžioje bandomą įteigti mintį apie priešingybes.
Jeigu jūs susirasite žmogų, kurio kiekviena nuomonė yra visiškai skirtinga nuo jūsų, tuomet vargu ar jums pavyks pasiekti kažkokius kompromisus. Vargu ar tokie santykiai truktų labai ilgai. Pirmiausia, reikėtų turėti galvoje, kad žmogaus charakterį formuoja jis pats ir aplinka. Tad, tai reiškia, kad ne tik jūs prisidedate prie žmogaus būdo formavimo, bet taip pat esate iš tų, į kuriuos bus reaguojama ir susidaroma tam tikra nuomonė.
Priešingybės retai kada sutaria, nes tiesiog skiriasi pasaulėžiūra. Aišku, jeigu kalba eina apie smulkmenas, tuomet nieko čia jau katastrofiško nėra. Bet, pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet poros skiriasi ir dėl politinių pažiūrų. Tiesiog kyla daug ginčų, kol galiausiai matoma, jog tie ginčai sudaro didžiąją laiko kartu dalį. Juk nenorėtumėte, kad santykiuose didžiąją dalį ginčytumėtės, o ne mėgautumėtės vienas kito draugija?
Priešingybės neretai traukia nebent dėl to, kai ieškoma naujų pojūčių. Daugelį žmonių domina naujovės. Kai kurie žmonės, nuolatos susitikinėdavę su to paties tipo žmonėmis, tiesiog nuo jų pavargsta ir mato, kad nieko gero nesigaus. Todėl leidimasis į santykius su visiškai priešingu žmogumi gali būti tarsi naujo šviežio oro gurkšnis, įdomi patirtis. Jeigu laikui bėgant vis dėl žmonės pasikeičia, tuomet ir santykiai gali būti tvirti ir darnūs.
Tad, teigti, kad priešingybės visada traukia viena kitą yra ganėtinai netikslinga.
Parašykite komentarą