Pavojingų krovinių gabenimo ypatumai Švedija – Lietuva

rasytojas avataras

Posted on :
,

           Kiekvienas, kuris tvarko (gabena, gabena ir priima) pavojingus krovinius keliais, geležinkeliais, oru ar vandeniu (jūra), privalo laikytis TDG taisyklių. Tvarkymas TDG įstatyme apibrėžiamas taip: „Tvarkymas – tai pavojingų krovinių pakrovimas, iškrovimas, pakavimas ar išpakavimas sulaikymo priemonėje transportavimo tikslais, pervežimo metu arba po jo, įskaitant jų laikymą gabenant (prižiūrint)“. Federalinės TDG taisyklės taikomos visiems. Taisyklės netgi taikomos, kai visuomenės narys asmeniniam naudojimui veža pavojingus krovinius, tokius kaip benzinas, deguonis ir propanas. Tačiau tam tikros išimtys taikomos mažiems kiekiams arba konkrečioms situacijoms.

             Daugeliu atvejų yra trys pagrindinės žmonių grupės, kurios tvarko, siūlo gabenti ar gabena pavojingus krovinius, kurie turi atitikti TDG. Šios grupės yra: Siuntėjai – visi, kurių siuntimo pavadinimas nurodytas gabenimo dokumente arba importuoja arba turi pavojingų krovinių prieš pat gabenant pavojingus krovinius, pavyzdžiui, gamintojai, platintojai ar visuomenės nariai. Vežėjai – visi, kurie gabena pavojingus krovinius, pvz., Krovinių gabenimo įmonės, oro krovinių bendrovės, jūrų laivybos kompanijos ir visuomenės nariai. Gavėjai – visi, kurie gauna pavojingus krovinius iš siuntėjo ar vežėjo.

           Jei esate gamintojas ir jei jūsų produktas atitinka pavojingos prekės apibrėžimą (ir jei pavojinga prekė nėra išimtis pagal TDG taisykles), tada gaminys yra reglamentuojamas pagal TDG taisykles. Tokiu atveju turite laikytis TDG teisės aktų. Būtinai išnagrinėkite visus TDG reikalavimus. Pvz., Jei jūsų produktas nėra įtrauktas į 1 arba 3 sąrašą, turite išbandyti savo gaminį pagal 2 dalį. Jei produktas atitinka bet kurį 2 dalyje nurodytą klasifikavimo kriterijų, jis yra reglamentuojamas pagal TDG taisykles. Pavojingų krovinių gabenimas tai ne tik apima teisės aktų laikymąsi, tačiau ir atsargus pačio krovinio transportavimas, įkrovimas iškrovimas ir visa kita priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *