Patogiausias apatinis trikotažas – stringai

rasytojas avataras

Kiekvienos moters garderobe privalo būti daug ir skirtingų drabužių. Gan didelę moters garderobo dalį sudaro apatinis trikotažas. Labiausiai apkalbama ir daugiausia diskusijų kelianti apatinio trikotažo rūšis yra stringai moterims. Moterys dažniausiai užsiduoda sau klausimus: ar stringų nešiojimas nekenkia sveikatai, po kokiais drabužiais geriausia nešioti šias kelnaites ir kaip jas išsirinkti? Ir tai tik dalis klausimų su kuriais susiduria moterys galvodamos apie siaurikių pasirinkimą. Tad šiame straipsnyje aprašysime ir sugriausime kelis mitus apie stringus ir aptarsime, kokie stringų tipai šiuo metu egzistuoja.

Mitai ir tiesa apie moteriškus stringus

Vos tik stringai tapo populiaria apatinio trikotažo dalimi, aplink juos pradėjo atsirasti vis daugiau ir daugiau mitų, kurie pasakojo apie siaurikių žalą moters sveikatai. Štai keli iš jų:

  1. Padidėjusi pienligės infekcijos rizika. Iš tiesų, šis mitas tik dalinai teisingas. Tinkamai laikantis visų higienos normų ir laiku keičiant apatinį trikotažą rizika pasigauti kokią nors infekciją yra labai maža ir stringų nešiojimas su infekcijos tikimybę nėra susijęs. Juk nesvarbu, kokį apatinį trikotažą nešios moteris, jei ji nesilaikys higienos normų rizika gauti infekcija išaugs.
  2. Stringus nepatogu nešioti. Šis mitas teisingas tik žemos kokybės ir netinkamai parinktiems stringams. Natūralių medžiagų ir tinkamų išmatavimų stringai tikrai nesukels jokio diskomforto jį nešiojančiam žmogui. Iš tiesų, moterims turinčioms jautrią odą strigai yra geriausias pasirinkimas, kadangi jie mažiau kontaktuoja su oda nei įprastas apatinis trikotažas.

Taigi, iš tiesų dauguma mitų apie siaurikes yra klaidingi ir toks apatinio trikotažo tipas dažniausiai atneša netgi daugiau naudos, nei klasikinės kelnaitės.

Stringų tipai

Tam, kad suprastume, kas yra stringai, būtina išsiaiškinti kokie stringų modeliai egzistuoja. Tekstilės pramonė šiuo metu rinkai pateikia tokius skirtingus stringų tipus:

  1. T-formos. Priekinė šio apatinio trikotažo dalis suformuoja trikampį, o galinė stringų dalis besijungiant formuoja T formą. Ginekologai perspėja, kad ilgas tokio stringų tipo nešiojimas, gali sukelti uždegimą, todėl juos būtina dažnai keisti.
  2. G-stringai. Jie sudaryti iš dviejų skirtingų dydžių trikampių priekinėje ir galinėje pusėse. Šie du trikampiai tarpusavyje sujungti gumytėmis. Ši apatinį trikotažą patartina vilkėti po suknelėmis ar džinsais žemu liemeniu.
  3. V-siaurikės. Tai T formos stringų priešingybė. Šiuose stringuose medžiaginis trikampis yra galinėje pusėje, o priekį jungia dvi taprios juostos, kurios suformuoja V raidę.

Žinoma, tai tik dalis visų stringų rūšių esančių rinkoje. Kiekvienais metais dizaineriai sugalvoja vis originalesnių ir patogesnių būdų apatinio trikotažo dėvėjimui. Visas apatinis trikotažas yra tinkamas ir saugus nešioti. Svarbiausia tai, kad jis būtų tinkamai parinktas pagal atitinkamus išmatavimus. Kitu atveju, net ir patys brangiausi stringai gali pasirodyti nepatogūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *