Kas yra e. skystis ir kam jis naudojamas?

rasytojas avataras

Posted on :

Kas yra e-skystis?

E-skystis taip pat gali būti žinomas kaip e-sultys, garinimo skystis, vape sultys arba spiralinis padažas ir yra skystis, kurį lašinate į savo garinimo prietaisą, kurį šildo ritė, kad susidarytų garai. Jį sudaro tik keturi ingredientai: propilenglikolis (PG), augalinis glicerinas (VG), kvapioji medžiaga ir nikotinas. VG ir PG yra maisto pramonės priedai, kurie paprastai naudojami maistui saldinti arba konservuoti (daugiau apie tai žemiau).

Galų gale jūsų pasirinktas mišinys bus labai asmeniškas dalykas, todėl verta eksperimentuoti su keliais skirtingais prekių ženklais, kad surastumėte jums tinkančias vape sultis.

Galite pasirinkti daugiau PG gerklės smūgiui arba daugiau VG, kad padidėtų garų gamyba ir intensyvus skonis. Galite teikti pirmenybę tam tikrai skonių grupei (tabakas, mentolis, vaisiai, vanilė, karamelė, mišrios uogos – pasirinkimas neribotas). Galite nusileisti skysčiu, kuriame yra daug, vidutiniškai arba visai nikotino.

Daugiau apie „eLiquid“ evoliuciją galite sužinoti mūsų įdomiame žvilgsnyje į garinimo istoriją.

Kokio stiprumo nikotino turėčiau pasirinkti?

E-skysčiui nurodytas nikotino stiprumas yra miligramų nikotino kiekis mililitre buteliuke. Tai reiškia, kad 10 ml buteliuke 6 mg nikotino e-skysčio būtų 60 mg nikotino (6 mg x 10 ml).

Pagal naujus TPD teisės aktus e-skystis nikotino koncentracija yra ne didesnė kaip 20 mg/ml. Daugiau informacijos apie TPD taisykles galite perskaityti čia.

Jei rūkote įprastas cigaretes (pvz., „Marlboro Red“), kiekvienoje cigaretėje yra maždaug 1,2 mg nikotino arba 24 mg nikotino pakuotėje (1,2 mg x 20 cigarečių).

Jei rūkote lengvas cigaretes (pvz., „Marlboro Light“), kiekvienoje cigaretėje yra maždaug 0,7 mg nikotino arba 14 mg nikotino pakuotėje (0,7 mg x 20 cigarečių).

Jei rūkote „Ultra Light“ cigaretes (pvz., „Silk Cut“), kiekvienoje cigaretėje yra maždaug 0,5 mg nikotino arba 10 mg nikotino pakuotėje (0,5 mg x 20 cigarečių).

Kai pereinate prie garinimo iš įprastų cigarečių, galite apsvarstyti tai nikotino stiprumo, kurį turėtumėte išbandyti, vadovą. Žinoma, tai nėra galutinis, nes kiti veiksniai, tokie kaip VG/PG santykis ir jūsų pasirinktas skonis, gali turėti įtakos nikotino poveikiui, todėl visada turėtumėte eksperimentuoti su keliais variantais.

10+ įprastų cigarečių per dieną = 18 mg stiprumo nikotino

Iki 10 lengvų cigarečių per dieną = 12 mg stiprumo nikotino

Iki 10 itin lengvų cigarečių per dieną = 6 mg stiprumo nikotino

Labai lengvi/retkarčiais rūkantys = 3 mg stiprumo nikotino

Be nikotino = 0 mg stiprumo

Kas yra propilenglikolis (PG) ir augalinis glicerinas (VG)?

PG ir VG yra skysčiai, padedantys sudeginti nikotiną. Abu jie yra pripažinti saugiais Maisto standartų agentūroje ir yra daugelyje perdirbtų maisto produktų bei kosmetikos.

PG yra beskonis ir gaunamas iš augalų. Jis naudojamas kepiniams, vaistams ir kosmetikai. Skystis yra plonesnis nei VG, todėl išskiria mažiau garų. PG sukelia daugiau gerklės smūgių, panašių į įprastos cigaretės rūkymą. Jis geriau tinka mažesnės galios įrenginiams ir gali turėti didesnį nikotino kiekį. Vienas iš aukšto PG e-skysčio trūkumų yra tai, kad jis gali sukelti gerklės sausumą.

VG skonis šiek tiek saldus, tačiau skonis yra per mažas, kad dauguma žmonių galėtų jį aptikti. Jis naudojamas kepiniuose, saldikliuose ir kaip maisto užpildas. Skystis yra tirštesnis, todėl susidaro daug garų, o dėl garų sklinda skonis, didelės VG vape sultys suteikia intensyvesnį skonio pojūtį. Garai taip pat turi nikotino, todėl garintojai, mėgstantys daug VG turinčius skysčius, dažniausiai renkasi mažesnį nikotino stiprumą. Norint sukurti didelius garų debesis, reikia daugiau energijos, todėl turėtumėte apsvarstyti galingesnę aparatūrą, kad efektyviai šildytumėte VG.

Dauguma žmonių pradeda nuo 50/50 mišinio, kuris, kaip nustatyta, yra labai optimalus mišinys ir gali būti veiksmingai naudojamas mažesniame pradiniame rinkinyje. Eksperimentuodami su skirtingomis sultimis, naudojančiomis skirtingus mišinius, galite pasirinkti sultis, turinčias daugiau VG, kad garai būtų daugiau gaminami, arba daugiau – PG, kai gerklės patenka 60/40 mišinių ar net 70/30.

Svarbus dalykas yra alergija ar reakcija į PG arba VG, tokiu atveju turėtumėte nusipirkti mišinį, kuriame to elemento sunaudojama mažiau. Šios reakcijos dažniausiai pasitaiko vartojant PG nei VG.

Kokį PG/VG skilimą sudaro jūsų e-skysčiai?

Didžioji dalis JK pagamintų elektroninių skysčių yra 50/50 VG/PG skilčių, tačiau kiekvienas skonis rodo konkretų mišinį mūsų svetainės įraše

Mūsų aukščiausios kokybės, aukšto VG JK pagamintuose elektroniniuose skysčiuose yra 70 (VG)/30 (PG) arba 80 (VG)/20 (PG) ir jie puikiai tinka skoniui tiekti ir garams gaminti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *